"Гонзо виелицата" 965 А

Ремонти,реставрация,тунинг.
Eti
Posts: 35
Joined: Wed Jan 19, 2011 2:00 am
Location: София

Re: "Гонзо виелицата" 965 А

Post by Eti » Tue Sep 27, 2011 7:58 pm

Браво колега ти много сериозно си се заел да реставрираш тотално всичко,аз моят не съм го разглобявал до такава степен въпреки,че някога може и това да му се случи.Успех в начинанието

User avatar
заз966
Posts: 18
Joined: Fri Jul 29, 2011 11:50 pm

Re: "Гонзо виелицата" 965 А

Post by заз966 » Sun Oct 16, 2011 8:27 pm

Браво колега всичко става перфектно продължавай в същия дух поздрави! ;)

Master™
Posts: 5
Joined: Wed Nov 30, 2011 11:12 am

Re: "Гонзо виелицата" 965 А

Post by Master™ » Wed Nov 30, 2011 11:19 am

има ли развитие :)

5 GTT
Posts: 20
Joined: Wed Apr 13, 2011 8:51 pm

Re: "Гонзо виелицата" 965 А

Post by 5 GTT » Sun Dec 04, 2011 5:36 pm

Нещо го позарязахме, ще се продължава след Нова година.

PREDATOR
Posts: 1
Joined: Tue Dec 27, 2011 11:14 pm

Re: "Гонзо виелицата" 965 А

Post by PREDATOR » Tue Dec 27, 2011 11:21 pm

Здравейте и на двамата гледам доста добре сте се справили с реставрирането на заз-ки те аз също сега реставрирам една обаче имам няколко въпроса кум вас относно намирането на частите може ли дами дадете някакви ваши телефони да се консултирам с вас. Скоро ще кача снимки на целия процес по реставрирането на Заз-а.

User avatar
МЗМА
Posts: 28
Joined: Fri Jan 14, 2011 10:11 pm

Re: "Гонзо виелицата" 965 А

Post by МЗМА » Sun Feb 26, 2012 7:15 pm

Колега,има ли развитие по ЗАЗ-чето?

5 GTT
Posts: 20
Joined: Wed Apr 13, 2011 8:51 pm

Re: "Гонзо виелицата" 965 А

Post by 5 GTT » Tue Mar 13, 2012 1:21 pm

Да! Има развитие и до началото на лятото се надявам да е вече готова. Нещо много се размотахме с реставрацията :roll: Обаче колата става супер.

User avatar
МЗМА
Posts: 28
Joined: Fri Jan 14, 2011 10:11 pm

Re: "Гонзо виелицата" 965 А

Post by МЗМА » Thu Mar 15, 2012 11:56 pm

Нищо,то да стане е важното,пък кога не е от значение.Народа е казал "Хубавите неща стават бавно" ;) Ще се радвам да я видя завършена.

ПП: има ли някакви снимки от сегашните етапи на реставрацията?

Поздрави

5 GTT
Posts: 20
Joined: Wed Apr 13, 2011 8:51 pm

Re: "Гонзо виелицата" 965 А

Post by 5 GTT » Fri Mar 16, 2012 11:58 am

Няма нови снимки. Цялото окачване е боядисано и е като ново. Като стане купето ще комплектоваме, после следва смяна на гумички за клапани, гарнитури, маслоубирачи и пр. нови части, които успях да купя от един магазин в Русе. Каквото имаше изостанало за модела от всичко купих.

Post Reply